Raspberry Pi

Raspberry Pi to najmniejszy i zarazem najtańszy komputer świata dostępny w sprzedaży. Koszt takiego cacka wielkości karty kredytowej to około 100zł. Mimo niskiej ceny i niepozornych rozmiarów mamy na pokładzie to co potrzebne. Sercem Raspberry Pi jest SoC Broadcom BCM2835 (procesor 700 MHz) doposażony w 256 MB pamięci RAM oraz komplet gniazd: 2xUSB, LAN, audio, […]

Sprawdź sam, co w Windows 8 piszczy

Microsoft udostępnił do pobrania obrazy Windows 8 Consumer Preview w wersji zarówno x86 jak i x64 oraz w kilku odmianach językowych. Dla chcących zainstalować nowy system jako drugi gigant z Redmond przygotował stosowny instalator. Wymagania systemowe są niewielkie, więc chyba każdy będzie miał możliwość sprawdzić sam, co w Windows 8 piszczy.

Recommend on FacebookShare on […]

Nokia Lumia 900

Do rodziny aparatów Lumia fińskiego producenta dołącza model Lumia 900 zaprezentowany na Mobile World Congress. Jak i u poprzedników napędza go system Windows Phone. Seria Lumia wydaje się być bardzo udąną linią telefonów i może pomóc w powrocie Nokii na szczyt. Do wyboru będzie kilka wersji kolorystycznych, zarówno matowe jak i błyszczące.

Specyfikacja: • wymiary: […]

Opera Mobile 12

W nowej, dwunastej już odsłonie, pojawiła się przeglądarka Opera Mobile. Poza standardowym szeregiem usprawnień na uwagę zasługuje wprowadzenie obsługi WebGL oraz elementów HTML5. Każdego, kto posiada smartfona a nie używał jeszcze Opery namawiam z całego serca. Dla mnie ta przeglądarka to bezdyskusyjny #1.

Opera Mobile z Android Market

Recommend on FacebookShare on LinkedinTweet about […]

Box

Box to usługa pozwalająca na przechowywanie i udostępnianie plików na dysku sieciowym i zintegrowana z Google Docs. Każdy ma do dyspozycji 5GB darmowego miejsca. Obecnie trwa promocja dla użytkowników Androida, która powiększa dostępną przestrzeń o 50 GB. Wystarczy zalogować się z urządzenia z Androidem. Promocja będzie trwała przez miesiąc.

Box z Android Market

Recommend […]

Windows 8 Consumer Preview na horyzoncie

Jak podaje serwis THE VERGE wielkimi krokami nadchodzi Windows 8 Consumer Preview, który zostanie udostępniony użytkownikom na całym świecie już w najbliższą środę 29 lutego. Finalny build Consumer Preview przyjął numerek 8250 a jest to w praktyce wersja beta dostępna dla szerokiej rzeszy użytkowników z czasowo ograniczonym działaniem. Czym prócz zmiany logo zaskoczy nas gigant […]

Navatar GPS

Navatar GPS

Navatar GPS to ciekawa i do tego darmowa nawigacja na telefony z systemem Android (wystarczy wersja 2.1). Nie przytłacza może mnogością funkcji, ale ta podstawowa działa całkiem sprawnie. Miałem przyjemność przejechać odcinek około 70km z tą nawigacją i wrażenia są bardzo dobre. Jedyny mankament, który od razu dostrzeżemy w ciemności to brak trybu nocnego – […]

Startujemy

Wreszcie przyszedł czas, aby zająć się wyglądem i zawartością firmowej witryny. Z mocnym postanowieniem, aby za jej poziom wizualny i merytoryczny nikt nie musiał się wstydzić startujemy!

Recommend on FacebookShare on LinkedinTweet about it